Aplikacje internetowe
i instalacje elektryczne

Inteligentne budynki, IoT

E-node.pl

Aplikacje internetowe

Aplikacje internetowe bazujące na frameworkach backendowych języka PHP, oraz bibliotekach frontendowych języka JavaScript. Specjalizujemy się w aplikacjach bazodanowych opartych na MySQL. Każdy projekt jest realizowany indywidualnie pod potrzeby klienta. Nigdy nie proponujemy rozwiązań opartych o gotowe rozwiązania systemów CMS Wordpress czy Joomla.

E-node.pl

Inteligentne instalacje

To wciąż rozwijająca się dziedzina, Bardzo dynamicznie zmieniająca się. Coraz częściej inwestorzy sięgają po tego typu rozwiązania, dlatego oferujemy szeroki zakres produktów. Najpopularniejszym jest system FIBARO, ale równie dobrym rozwiązaniem jest X-Comfort firmy Eaton, Koher, oraz wiele innych.

E-node.pl

IoT - Internet of Things

Internet Rzeczy to stosunkowo młoda dziedzina, ale prężnie rozwijająca się. Oferujemy tworzenie rozwiązań z tej dzidziny, również w połączeniu z instalacjami inteligentnymi, pod indywidualne potrzeby klienta

E-node.pl

Zabezpieczenia techniczne

To zestaw usług mających na celu zabezpieczenie mienia, zdrowia i życia klienta, oraz jego rodziny lub wspópracowników.
Tworzymy rozwiązania alarmowe, monitorujące i dostępowe. Pracujemy na sprzęcie uznanych firm w tej branży, takich jak: Satel, DSC, Dahua, Kade, Roger, Aco.

Adres

ul. Żwirowa 2/1
70-723 Szczecin

Dane kontaktowe

Email: mariusz@e-node.pl
Telefon: +48 602 364 548